השבוע ברכב עדכון שבועי מתחום הרכב והתחבורה ועוד... | גיליון 003 / 21.12.2006 | ||||
המהדורה המרכזית: דבר יו"ר אגוד המוסכים | מודעות | ||||
וועדת בכר החלה היום (21.12.06) בשימועים לבחינת הרפורמה בענף הליסינג הוועדה, בראשות מנכ"ל משרד האוצר יו"ר אגוד המוסכים אגוד המוסכים מסר לוועדה את נייר העמדה של ענף שרותי הרכב והתחבורה בישראל בנושא הרפורמה בליסינג וכן תיק מחקר עב קרס בנושא שוק הליסינג, הנותן ביטוי להיבטים הבאים: נהיגה ובטיחות (אחזקה לקויה, תיקון לקוי של תאונות דרכים, פגיעה בבטיחות הרכב, פגיעה בשיקול הדעת המקצועי של המוסכים, שימוש מופקר בחלקי חילוף משומשים ובחלקים שאינם עומדים בתקני איכות והתאמה נדרשים, שיקום רכבי "טוטאל לוס" בניגוד לתקנות התעבורה, סחר בשרידי רכב, הגדלת גניבות רכב, חוסר אכיפה ופיקוח מטעם הרשויות, יצירת סטנדרט בטיחות נמוך יחסית לרכבים זהים המשווקים לשוק הפרטי, אי רישוי מקצועי, חוסר אכיפה ופיקוח), פגיעה בתחרות (פגיעה בתחרות בין מותגי/יבואני הרכב, פגיעה בתחרות בין המוסכים, פגיעה בתחרות בין השמאים, פגיעה בתחרות בין סוחרי חלקי החילוף לרכב, סחר לקוי ברכבי "יד
שנייה מליסינג"), פגיעה סקטוריאלית (ענף שרותי הרכב, פגיעה בשכירים שאינם מוטבים ישירים של הטבת שווי השימוש, ציבור רוכשי רכב פרטי חדש ומשומש בישראל, פגיעה קשה בערך הרכב הפרטי והמשומש לכלל ציבור בעלי הרכב) והיבטים בעלי חשיבות ציבורית רחבה (עיוות במיסוי, ריכוזיות הון, עיוות שלטוני זיהום אוויר ואיכות סביבה). | להשכרה, שותפות או כל הצעה אחרת! מוסך גדול פעיל + מכון דיזל בכביש קרית אתא במפרץ לפרטים: 04-8724583, 052-3777731 | ||||
למוסך לכוון פרונט ב דרוש מכונאי. עדיפות לניסיון בתחום. לפנות לאורי בטל': 057-6696869 העסקה מיידית | |||||
למוסך חשמלאות מרחובות, דרוש חשמלאי מוסמך. תנאים טובים. לפנות לרחמים 08-9460401 | |||||
הזדמנות עסקית: חברת Novatio הבלגית תגיע לארץ בין ה-15 ל-17 לחודש ינואר, ומעוניינת לפגוש חברות ישראליות בתחום ה- DIY, רכב, וכו', על מנת להציע את מוצריה ולבדוק אפשרות לשיווקם בארץ. בין מוצרי החברה ישנם דבקים, חומרי איטום, סרטי הדבקה, חומרי ניקיון ותחזוקה, כלי עבודה כלליים לתחזוקה, מוצרים בתחום תחזוקת החשמל כגון שרינקרים, שמנים ועוד. המוצרים מתאימים לתעשייה, לענף הרכב, וה-DIY אתר האינטרנט של החברה: www.novatio.com לתיאום פגישות באמצעות שגרירות בלגיה, יש לפנות לדוא"ל: iga@iga.co.il | דרוש מנהל מוסך בעל הסמכה במכונאות רכב, בעל ניסיון מעל 10 שנים ותקשורת טובה - למוסך רשת יבואן, וותיק ומוכר בת"א. לפנות ל טל': 054-7830000 התחלת עבודה מיידית | ||||
קישורי וידאו | ניתן לפרסם מודעות בפנייה ל: iga@iga.co.il | ||||
פרסומת: "בוקר קשה..." לחץ לצפייה | |||||
פעילויות רווחה ופנאי | |||||
מחזמר: "הלהקה" עפ"י הסרט המיתולוגי "בידור תיאטרלי מקסים ומהוקצע. הקהל נכבש בקסמם , וקשה שלא להיסחף איתם" (ידיעות אחרונות) משתתפים: שירי מימון - לחברי אגוד המוסכים: 110 שקלים למבוגר 70 שקלים לילד (במקום 250 ₪). הזמנות בטלפון: 03-5266717. ניתן להשאיר הודעה . | |||||
הומור של סופ"ש | |||||
רופא יהודי צעיר, גאוות אמו, סיים התמחות ברפואה פלסטית באחד מבתי החולים הטובים של ניו-יורק ויצא להתנדב בשמורת אינדיאנים בניו-מכסיקו. כעבור 3 שבועות הוא מתקשר לאמו הדואגת בברוקלין ומספר לה: " אמא יקרה, בעוד שבוע אני מגיע הביתה עם ארוסתי החדשה, היא אינדיאנית ושמה 'כוכב זורח'". "נחמד", אומרת אמא. "גם לי יש עכשיו שם אינדיאני", ממשיך הדוקטור. "מהיום אני מבקש שתכני אותי 'צבי רץ'". "נחמד מאד", עונה אמא. "למען האמת", קובע הבן, "אני חושב שגם את צריכה עכשיו שם אינדיאני". "איזה צירוף מקרים. התפרצת לדלת פתוחה, יש לי כבר שם אינדיאני", משיבה אמא. "באמת?", מתפלא הבן. "אתה יכול לקרוא לי 'יושבת שבעה'"... | |||||
אגוד המוסכים בישראל סניפים: תל-אביב ● חיפה ● באר-שבע ● ירושלים הנהלה. סניף תל אביב והמרכז יוסף קארו 24, 67014 ת.ד. 57606 מיקוד 61574 טל. 03-5620113 פקס. 03-5620440 אתר אינטרנט: www.iga.org.il לתגובות ובכל נושא אחר, עומדים לשרותך: עורך הניוזלטר: דורון אובזנק, סמנכ"ל ודובר: doron@iga.co.il | |||||
חבר לה"ב - לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל | מסונף למועצה האירופית המשותפת לסחר ושרותי רכב | אגוד המוסכים בישראל ® | הפורום להבטחת תקינות ובטיחות בתיקוני רכב ® | המכללה הטכנולוגית לרכב ® | |