השבוע ברכב

תיאור: תיאור: image01

גיליון מס. 193

עדכון שבועי מתחום שרותי הרכב והתחבורה

02.12.2010

המהדורה המרכזית

ההתייוונות כמשל לימינו, חשיבות המודעות - רונן לוי

לחץ לצפייה

ההתייוונות כמשל לימינו-

תקופת השלטון היווני בישראל על היבטיו הפוליטיים והצבאיים אמנם הסתיימה במרד החשמונאים ובנס פך השמן אותו אנו חוגגים השבוע, אך בהיבט התרבותי והפנימי – עבר העם טלטלה שלא הסתיימה שם. הניסיון של חלקים נרחבים בעם להשליך את כל הערכים המוכרים והשורשים ההיסטוריים, ולנהות אחר תרבות זרה, תוך שינוי כל אורחות החיים המקובלים והידועים והמוסכמים בבת אחת – לא נשתכח, והוא עודנו ידוע ומוכר בשם "התייוונות". מקורות היסטוריים אף גורסים, כי המתחים הפנימיים בין המתייוונים לשומרי המסורת היו בין הסיבות העיקריות לפריצת מרד החשמונאים בשלטון ההלניסטי בארץ ישראל.

לנו – וכיום גם לציבור ולממשל - ברור, כי "התייוונות" זו של המוסכים הבלתי מורשים ("הפיראטיים") יוצרת נזק עצום למקצוע, לכלל הציבור, למשק ולשלטון החוק במדינה. תופעה פסולה ומעוותת זו עלולה להביא, גם כיום ובהקשרה, להתמוטטות של ערכים ושל מערכת. כבר כיום, הביאה לקיטוב ולפילוג מקצועי מוסרי וחוקי, ולערעור אמות המידה הבסיסיות.

כאשר מוסך – שהינו מוסד מכובד ומוסכם חברתית וחוקית, מפעל מורשה לתיקון ולטיפול בכלי רכב – מתורגם והופך ל- "פינת רחוב", "בלי מע"מ", "בלי אישורים", "בחניה", "בחלפים זולים" וכיו"ב - נשמטים הבסיס והסדר החברתי, ממילא מתערער אמון הציבור, והתחום כולו הופך ל- "סמוך" ו- "מצליח".

לשמחתנו, לא נעלמו ההיקף וההשלכות החמורות של התופעה – כמו גם הכשל שבטיפול בה עד כה - מעיני המחוקק. כה חמור הדבר בעיניו, עד שמצא לנכון להידרש לטיפול בבעיה לא רק באמצעות האכיפה כנגד "המוסכניק החאפר" אלא גם כנגד האזרח הצורך את "שירותיו".

לאחרונה וכפי שפרסמנו, הוגשה הצעת חוק בנדון ע"י חה"כ איתן כבל, ובימים אלו הינה מקודמת ותובא להצבעה בקרוב בועדת הכלכלה של הכנסת.

גם התקשורת עוקבת מקרוב ובעניין אחר הנושא, המעניין את הציבור יותר ויותר, והשבוע שודרה כתבה בנושא בחדשות ערוץ 10. לכתבה.

כאמור, ההכרה במוראות התופעה דנן מחלחלת ומתרחבת, ואף עמותת אור ירוק, בראשות מר שמואל אבואב, מצאה לשים את המאבק במוסכים הפיראטיים בראש סדר העדיפויות שלה. ישר כוח!

נקווה, כי בכוחות משותפים ותוך רתימת הציבור, נחזור לערכים היסודיים של מדינתנו ונכרית מקרבנו את אותה התייוונות-מוסכים מסוכנת.

חשיבות המודעות-

כולנו, לרבות התקשורת, אף ממשיכים ועוסקים בהיבט חשוב אחר של בטיחות הרכב, הוא תחזוקת הרכב והכשל הטכני כגורם לתאונות. ברצוני להזכיר, כי אך לפני שנים מועטות, התעלמו המשטרה, משרד התחבורה, בתי המשפט ומרבית העוסקים בתחום מחשיבותם של הללו. גורם אחד בלבד היה מוכר כגורם כשל – גורם שכולנו מכירים מאוד מקרוב – "הגורם האנושי".

לכאורה, לא הובן הקשר שבין תחזוקה לקויה של רכב לבין סיכון הנוסעים בו והמשתמשים בכביש. לכאורה, לא הובן הקשר שבין תיקון תאונה לקוי לבין הגדלת הסיכון להתרחשות תאונה נוספת. (נזהר אני ונוקט לשון "לכאורה", כיוון שלמיטב הבנתנו וההסתכלות שבדיעבד, הקשר היה צריך להיות ברור לגורמים המקצועיים עוד הרבה קודם שהתחלנו אנו בהסברה ובהפעלת הלחצים).

כיום, לאחר הסברה אינטנסיבית שעשינו, כמו גם הפחתת מחיר עלות בדיקות החורף לאפס, ופעולות נוספות שנקטנו בקרב הגורמים העוסקים בתחום, הציבור הולך ומבין, כי חשוב מאוד לתחזק את הרכב נכון ורציף, וכי תחזוקה לקויה היא מתכון לאסון.

בשבועיים האחרונים, הוזמנתי לשאת דברים בנושא בשני פאנלים תקשורתיים, בטלוויזיה וברדיו, שעסקו בתחזוקת הרכב ובכשל הטכני. באחד מהם, השתתפו אף מומחים ואנשי מקצוע נוספים.

התרומה שלנו לצמצום הכשל הטכני, היא כמובן בשותפות של כל אחד ואחד מאיתנו ביישום רציני ומדוקדק של מבצע הכן רכבך לחורף כלשונו – בדיקת בטיחות מקפת, ללא תשלום של הרכב לצורך הכנת בטיחות הרכב לחורף. רצ"ב ראיון רדיו בתכנית דיאלוג עם אליהוא בן-און שדנה בנושא זה.

בנוסף, רצ"ב חוברת ההדרכה לצרכן ולנהג הישראלי בתחום צמיגי הרכב, המאפשרת לנהג לבצע בדיקה עצמית של צמיגי הרכב והמגבירה את מודעות הצרכן לנושא חשוב זה ולבטיחות העצמית של כל אחד מאיתנו. מומלץ להדפיס חוברת זו ולחלקה לחוג לקוחות המוסך כאמצעי הסברה ושיווק לעידוד הנסיעה עם צמיגים תקינים ברכב. רצ"ב החוברת.

גאה אני לאמר, כי לאחר השקעה מרובה בקמפיינים תקשורתיים ובמבצעים נרחבים ברחבי הארץ, כיום קיימים הסכמה נרחבת ותמימות דעים אודות חשיבות התחזוקה והכשל הטכני, ומה שהיה בעבר בגדר "מה?" הפך כיום ל- "אה!".

חג אורים שמח

 

רונן לוי, יו"ר איגוד המוסכים בישראל ופורום התיקון הבטוח. שלח דוא"ל          תיאור: תיאור: joinus.jpg     

חדשות אחרונות ● כתבות ומאמרים ● פינה משפטית ● השבוע בתקשורת

לחץ לצפייה

.

תיאור: תיאור: kamash02.jpg

 

חדשות אחרונות:

 

ישראל נגד המוסכים הפיראטיים: שלילת רישיון רכב של הלקוחות

נענע 10/ 30.11.2010

 

אלפי מוסכים בלתי מורשים שמתקנים רכבים באופן פיראטי ולעיתים בעזרת חלפים של רכב שעבר תאונה פועלים בישראל. המדינה, שנואשה לפשוט עליהם, מנסה כעת להעניש את הנהגים שמשלמים להם. לפי הצעת חוק חדשה, רישיון רכב יישלל מכל אדם שייתפס מתקן את רכבו באחד המוסכים הללו. לכתבה.

 

הסעות ילדים בצפון - ליקויי בטיחות קשים ynet/ 29.11.2010

 

בוחני אגף התנועה במשטרת זבולון, הורידו אמש מהכביש שלושה אוטובוסים, ששימשו להסעת תלמידים ביישוב בסמת טבעון באזור הצפון. השוטרים גילו בכל האוטובוסים ליקויי בטיחות קשים, בין היתר בצמיגים ובמערכת הבלמים. הבדיקה נערכה אתמול בשעות אחר הצהריים המאוחרות, בעקבות חשד שהתעורר במשטרה בנוגע לתקינותם של כלי הרכב האמורים. במשטרה אומרים כי מדובר באוטובוסים הנמצאים בבעלות פרטית, ומשמשים להסעת תלמידי בתי הספר הייסודיים ביישוב. לכתבה.

 

משרד התחבורה מרוצה: הופסקה תופעת זיוף הקילומטרים כלכליסט/ 01.12.2010

 

התקנה, שנכנסה לתוקפה בינואר 2010, חייבה את מכונית הרישום לציין את מספר הקילומטרים של כל רכב שניגש למבחן הרישוי השנתי (טסט), כך שניתן לעקוב אחר היקף הנסועה של הרכב לאורך זמן ולהקשות על גורמים שנהגו לקזז את היקף הנסועה באופן מלאכותי ועל ידי כך למכור את הרכב במחיר גבוה יותר. עד 2010 נמנע משרד התחבורה מביצוע פעולה זו בטענה של קושי טכני במחשבי אגף הרישוי. לכתבה.

 

לקראת עליית שווי השימוש ברכב צמוד - איך אפשר להסתדר גם בלי הליסינג? דה מרקר/30.11.2010

 

החל מינואר 2011 יגלה כל עובד המחזיק ברכב צמוד - בליסינג או בבעלות החברה - כי הוא משלם מס חודשי נוסף, כאילו נוסף למשכורתו 2.5% ממחיר המכונית כשהיתה חדשה. כך, למשל, אם עובד חכר מאזדה 3 שמחירה 118 אלף שקל, הוא ישלם בכל חודש מס הכנסה כאילו נוספו למשכורתו 2,950 שקל (2.5%). לכתבה.

 

 

 

תיאור: תיאור: kamash01.jpg

 

פינה משפטית:

מי אשם במותה של דליה בתאונה?? לעולם כבר לא נדע- "הודות" למשטרה

אינגריד הר-אבן, עו"ד* קישור לפסק הדין

 

דליה פ. ז"ל מתה בדמי ימיה. בתאונת דרכים. במותה, ישבה ליד נהג הרכב גלעד ע. איתם נסע ברכב גם מיכאל ק. אין מחלוקת כיצד קרתה התאונה – הכביש היה רטוב מגשם, גלעד סטה שמאלה ואיבד שליטה על הרכב, הרכב עלה של שטח הפרדה תוך סבסוב לשמאל ופגע בצידו הימני בעץ דקל שהיה נטוע עליו. עץ אדיש ותמים אשר נגזר עליו לגרום למותה של דליה ולפציעות קשות ביותר למיכאל ולגלעד.

ובכן, האם "אוטומטית" נוכל לאמר, כפי שעשו משטרת ישראל והפרקליטות, כי הנהג – גלעד, הוא שאשם בתאונה ובמותה של דליה, מאחר ו- "נהג באופן רשלני במהירות בלתי סבירה לנסיבות ולתנאי הדרך ללא תשומת לב לדרך, איבד שליטה על הרכב וסטה שמאלה ללא כל סיבה סבירה"?

אגב, אחד מסעיפי כתב האישום הקשה שהוגש כנגד גלעד היה "התנהגות בדרך שגרמה לחבלה של ממש לאדם" ובהקשר זה כדאי שתדעו שאתם חשופים לכתב אישום בסעיף זה גם אם הנחבל הוא אתם ואף אם הייתם לבדכם ברכב כשנגרמה התאונה.

אלא, שהדברים לא תמיד פשוטים כפי שהמשטרה רוצה שיהיו, ובאופן שהיא מתעלת אותם בחקירתה את התאונות. לא היתה מחלוקת שמאחורי הרכב הקטלני נסע רכב נוסף נהוג ע"י עידן כ. הפרקליטות בחרה להעיד את עידן כעד תביעה מטעמה כנגד גלעד, אלא שגלעד טען להגנתו, כי עידן עצמו הוא שגרם לתאונה בכך שפגע ברכבו מאחור מימין וגרם לסבסוב שמאלה ולתוצאות הטרגיות. עידן טען כי רכבו נסע מאחורי רכבו של גלעד במרחק של כ- 70 מ' ולא היה כל מגע בין הרכבים.../ למאמר המלא

 

"בראי החוק": המאגר המשפטי המלא של פורום התיקון הבטוח

* הכותבת, בעלת משרד עו"ד פרטי ויועצת ופרוייקטורית משפטית לאיגוד המוסכים בישראל. שלח דוא"ל

 

http://www.iga.org.il/assets/safefix/psak_din_20102010.pdf

 

השבוע בתקשורת:

   תיאור: תיאור: news1.jpg   תיאור: תיאור: walla.jpg   תיאור: תיאור: globes.jpg   תיאור: תיאור: TheMarker.jpg   

    תיאור: תיאור: motocar2.jpg  תיאור: תיאור: calcalist.jpg  תיאור: תיאור: nrg.jpg  תיאור: תיאור: ynet.jpg

 

ישראל נגד המוסכים הפיראטיים: שלילת רישיון רכב של הלקוחות [נענע 10]

הסעות ילדים בצפון - ליקויי בטיחות קשים [ynet]

משרד התחבורה מרוצה: הופסקה תופעת זיוף הקילומטרים [כלכליסט]

לקראת עליית שווי השימוש ברכב צמוד - איך אפשר להסתדר גם בלי הליסינג? [דה מרקר]

הממשלה רוצה שתהפכו לנהגים אקולוגיים [ynet]

לאחר המשבר הקשה שכמעט ריסק את התעשייה: שוק הרכב האמריקאי חוזר לחיים [דה מרקר]

האם בישראל ירימו סוף סוף את הכפפה ויציעו "משומשות באחריות יבואן?" [nrg מעריב]

נוהגים ברכב דיזל? היכונו לבדיקת זיהום [ynet]

תגידו שלום לאזעקת הרכב [וואלה]

בן אליעזר: "בשוק ריכוזי מעטים מתעשרים על חשבון הכלל"[דה מרקר]

כיצד נקבעת ירידת הערך לאחר תאונה?[ynet]

נפצעת בתאונה? שקרן! [וואלה]

תיאור: תיאור: MCj04338830000[1] טופס 'גילוי נאות' במכירת רכב משומש להורדה

חוזרים ופרסומים רשמיים ● הכשרה והעשרה מקצועית

לחץ לצפייה

.

תיאור: תיאור: d-co-il.jpg

תיאור: תיאור: MCj04338830000[1] הודעות חשובות:

 

חברים נכבדים,

המרכז לעזרה בקהילה וסיוע לחולים ע"ש מנחם זהבי ז"ל, בשיתוף איגוד המוסכים פונה אל חברי    האיגוד לקבלת תרומה עבור הוצאת ילדים חולי סרטן ל"מחנה של חיוכים", במטרה להשכיח מהם מעט את הכאב והעצבות, להחזיר את השמחה, ולתת שמחה וכוח להילחם על החיים שלהם.

כאבם של ילדים הוא הדבר העצוב ביותר שניתן לראות. ארגון "אור מנחם" מאמץ לליבו את הילדים החולים בבתי חולים בארץ, ומלווה אותם לאורך כל השנה במגוון פעילויות ואטרקציות סביב מעגל השנה כשמטרת היעד הוא חיוך קטן של ילד מנצח עצב גדול.

 

לפרטים נוספים ותרומות ניתן להיכנס לאתר אור מנחם: www.or-menachem.com

 

נוהל משרד התחבורה, אישור החלפת מנועים באמצעות שטרי מכר מחוררים לפרטים...

טופס 'גילוי נאות' במכירת רכב משומש להורדה

איגוד המוסכים בישראל: זהירות, פנקסי תקינות מזוייפים במוסכים. לפרטים...

המכללה הטכנולוגית לרכב: הטבות מיוחדות ברשת 'אנקורי' להשלמת בגרות 

   ופסיכומטרי לחברי איגוד המוסכים, משפחתם ועובדיהם. לפרטים...

 

חוזרים ופרסומים רשמיים/ הכשרה והעשרה מקצועית:

10-615: כנס איגוד המוסכים מחוז ב"ש והדרום, יום רביעי 22/12/2010 לפרטים...

09-511: קורס מנהל ארוך לבעלי סוג 3 בכל המקצועות והענפים. לפרטים...

המכללה הטכנולוגית לרכב סניף חיפה: קורסים והשתלמויות לקראת פתיחה חודש אוקטובר. לפרטים...

10-612: קורסים והשתלמויות (סניף תל אביב) חודשים נובמבר- דצמבר 2010  לפרטים...

10-600: המכללה הטכנולוגית לרכב סניף ירושלים: קורס הסמכה למכונאות רכב. לפרטים...

10-599: המכללה הטכנולוגית לרכב סניף ירושלים: קורס דיאגנוסטיקה. לפרטים...

10-593: איגוד המוסכים בישראל: איסור שימוש משאבות בלם. לפרטים...

10-581: המכללה הטכנולוגית לרכב: שלט חדש בנושא הנחיות מקצועיות. לפרטים...

 

לחיפוש חוזר בארכיון...

להזמנת פנקסי תקינות למוסך ללא המתנה וללא טלפונים!

לוח מודעות

לחץ לצפייה

.

תיאור: תיאור: igaVReport03.jpg

 

●להשכרה

מוסך 300 מטר כולל כל הציוד מתוקתק, רצפה אדומה חדשה, ברחוב המסגר 33 מיידי

לפרטים לפנות לזאב איתני 050-2763750.

 

●מחפש עבודה

בעל תעודת הסמכה במכונאות רכב מחפש עבודה באזור המרכז. מלמד צבי 052-2557188.

 

●מחפש עבודה

בעל הסמכה במכונאות רכב, בעל מוסך לשעבר מחפש עבודה לחצי משרה באזור המרכז.

משה אטיאס 03-7391125, 050-7552712.

 

●מחפש עבודה

חשמלאי רכב, בעל תעודת הסמכה וניסיון 20 שנה+ ת. הסמכה לניהול מוסך

מחפש עבודה באזור המרכז. משה זילברשטיין טל': 03-6496423, נייד: 054-4496423.

 

●דרוש

דרוש מנהל עבודה למוסך מורשה של מכשירי תנועה באזור אשדוד.

המשרה כוללת – ניהול ובקרה של 9 ליפטים ושישה מכונאים.

6 ימי עבודה בשבוע. שכר מצוין למתאימים.

 

דרישות התפקיד הינם –

1. בעל תעודה של מנהל עבודה מוסמך של משרד התחבורה.

2. אנגלית ברמה טובה - להפעלת מכשירי דיאגנוסטיקה.

 

קורות חיים לדוא"ל johnny@bizsuccess.co.il

 

●למכירה בהזדמנות

-          תוספים לדלק.

-          חלקי חילוף מקוריים לסובארו

-          4 ליפטים "רולקו" וליפט "ברודברי" 4 עמודים

-          מחשב בדיקה לסובארו כחדש

-          ציוד וכלי עבודה נוספים.  לפרטים משה 054-4744444.

 

●מחפשת עבודה

פקידה עם ניסיון רב במוסכים וידע בתוכנות מוסכית, תבל ונשר מחפשת עבודה באזור המרכז.

גולדי 050-4266359.

 

●מחפש עבודה

גימלאי צה"ל בעל ניסיון רב בענף הרכב מחפש עבודה באזור הצפון.

פרדי אידל 072-2823666, 052-8220228.

 

דרוש\ה מנהל\ת מוסך למשרה מלאה:

לחברת UPS – חברת שילוח בין לאומי בסניף נתב"ג-

 

תיאור התפקיד: ניהול מוסך וצוות של מספר עובדים , טיפול ברכבי החברה , מהות העבודה הינה טיפולים שוטפים + בדיקת כלי הרכב התפעוליים , איתור תקלות ופתרונם , חילוץ והחלפת כלי רכב תקועים במידת הצורך , {עבודה פיזית במקרה הצורך }.

 

דרישות :

-          בעל תעודת הסמכה לניהול מוסך במכונאות רכב.

-          יכולת ניהול המוסך וצוות של מספר עובדים.

-          חובה – ניסיון בתחום הרכב החצי כבד ומסחריות {עד 2 טון }.

-          בער רישיון נהיגה בדרגה {C} {ג} – חובה , רישיון לקטנוע.

-          בעל תעודה הסמכה במכונאות רכב ובחשמלאות רכב.

-          התחייבות לשנה .

-          זמינות מיידית לתפקיד.

 

mayanv@ups.co.il קורות חיים למייל:

 

●דרושים

למוסכי כלמוביל בפ"ת, ירושלים וחיפה – דרוש/ה – מכונאי/ת לתחום הרכב הקל/ כבד – (משרה 02)

 

דרישות-

§         ניסיון כמכונאי – שנתיים לפחות

§         ניסיון בעבודה על רכבי מרצדס - יתרון

§         יכולת עבודה בצוות

§         אנגלית ברמה טובה

§         ידע במחשבי אבחון

§         6 ימי עבודה בשבוע: א-ה 07:30-16:30 ימי ו' 07:30-12:30 + נכונות לשעות נוספות במידת הצורך

 

תיאור: תיאור: igaVReport02.jpg

 

●דרושים

לסוכנות רכב גדולה בטבריה דרוש איש מכירות רכב  באולם המכירות גר בסביבת טבריה

קו"ח 04-6720126 לדני 054-4291020 סודיות מובטחת.

 

●דרוש

למוסך מורשה באזור ת"א דרוש מכונאי/ איש דיאגנוסטיקה.

לפרטים נוספים: 03-6832268

קו"ח לפקס: 03-6827854

 

●דרוש

למוסך באזור פ"ת דרוש מכונאי רכב, עדיפות ליוצאי צבא ו/או דוברי רוסית תנאים טובים למתאימים.

לפרטים:03-9374915,03-9374820

 

●דרוש

מכונאי משאיות לניהול מוסך באפריקה, ניסיון במוסך למשאיות- חובה.

יתרון לבעלי ניסיון בניהול מוסך.

ספרדית/פורטוגזית- יתרון.

נכונות לרה לוקיישן בתנאי רווקות לאפריקה.

קורות חיים נא לשלוח לכתובת: moranp@lr-group.com

 

●דרוש

מנהל למוסך מרכזי באפריקה הנותן שרות לרכבי שטח ורכבים פרטיים דרוש מנהל מוסך.

ניסיון בניהול מוסך. בעל תעודה של מנהל מוסך- חובה.

בעל אוריינטציה לניהול באמצעות מדיה ממוחשבת  EXCEL , ERP

הכרות עם רכבי השטח השונים - טויוטה / ניסן / יונדאי ורכב פרטי כללי.

אנגלית ברמה גבוהה- חובה, ספרדית/פורטוגזית- יתרון

נכונות לרה לוקיישן בתנאי רווקות לאפריקה.

קורות חיים נא לשלוח לכתובת: moranp@lr-group.com

 

●דרוש

דרוש מכונאי בעל ניסיון בכל סוגי הרכב לפרטים 052-3075511, 052-3075522

 

●דרושים 

למוסך בחולון דרושים מכונאי רכב עם ניסיון.תנאים טובים למתאימים.טל:036545694

 

●דרושה

למוסך בבני ברק דרושה פקידה. עבודה 5 ימים בשבוע מ-8:30 עד 16:30.

דרישות: ידע וניסיון בניהול משרד, תודעת שירות גבוהה, רצוי ידע בתחום ביטוח. עדיפות לשומרת מסורת.

קורות חיים בפקס: 03-6777407 לפרטים נוספים שני: 054-6464810.

 

●דרושים 

למוסך באילת דרושים מכונאים ואנשי דיאגנוסטיקה. לפרטים טלי : 0502626333.

 

תיאור: תיאור: igaVReport01.jpg

 

●דרוש

למוסך רשת יבואן באזור נס ציונה/מודיעין/רמלה והסביבה נדרש חשמלאי ו/או דיאגנוזיסט

רכב. ניסיון ואנגלית בסיסית חובה.

לשלוח קורות חיים לפקס 153-775330980 או למייל win_win@netvision.net.il.

 

●דרוש

למוסך טרקטורונים באזור בית שמש דרוש מנהל מקצועי. לפרטים אסף : 0522-388434.

 

●דרוש

למוסך בת"א דרוש מכונאי, עדיפות לבעל ניסיון. לפרטים נח: 057-7613117.

 

●דרוש 

למוסך באזור המרכז: דרוש הנדסאי רכב בעל תעודת הסמכה במכונאות. לפרטים: 057-7578484.

 

●מחפש עבודה

מכונאי רכב עם תעודת הסמכה וניסיון מעל 20 שנה מחפש עבודה. אפשרות למשרת בוחן רכב.

שמעון ג'אן 03-5744480, 052-7249800 .

 

●דרוש 

דרוש חשמלאי רכב מוסמך למרכז שירות מורשה מאזדה פורד באיזור כרמיאל

דיאגנוסטיקה+מיחשוב יתרון, גבי 057-7756408 , מאיר 057-7756402.

 

●מחפש עבודה 

מכונאי עם תעודה הסמכה מחפש עבודה . ששון חיים 050-9349452.

 

●למכירה/ השכרה  

מוסך בנתיבות כולל ציוד. לפרטים אלברט: 08-9941039 .

 

●דרוש

למוסך מתי מזרחי בת"א דרוש פחח בעל ניסיון בסיסי, לא חובה תעודת הסמכה.

עבודה 6 ימים בשבוע. לפרטים אלי טל'- 03-5614566/5 או 057-4422424. 

 

● דרושים

חשמלאי בעל סוג 1 ו- 2 וניסיון עם רכב כבד מחפש עבודה באזור המרכז/ השרון .

אחמד 054-5818872 .

 

תיאור: תיאור: igaVReport04.jpg

 

● דרושים

למוסך בצומת בילו דרושים מכונאים בעלי ניסיון בתחום.

לפרטים: 054-4506750 .

 

● דרוש

לפנצ'ריה באזור תעשיה ראשון לציון דרוש עובד למשרה מלאה 6 ימים בשבוע.

ניסיון לא הכרחי. תנאים טובים למתאימים. לפרטים שי 03-9611856, 054-5550271 .

 

● מחפש עבודה

פנסיונר טרי בעל הסמכה בפחחות וצבע וניסיון מעל 30 שנה מחפש עבודה כמנהל מקצועי

באזור המרכז/ הדרום. לפרטים קלמן: 050-2733590.

 

● דרוש בעל  מוסך לשעבר

למכירת פרויקטים למוסכים דרוש בעל מוסך לשעבר, הכרות טובה עם תחום המוסכים, יכולת מכירתית חזקה, לשלוח קורות חיים לפקס 153-77-5330980.

 

● דרושים

דרוש הנדסאי רכב לעבודה במוסך רשת לתפקיד דיאגנוסטיקה ויועץ שרות באזור אילת.

עדיפות לבעל נסיון ברכבים אירופאים לפרטים 057-7335630.

 

● דרושים

למוסך מורשה בפ"ת דרושה פקידה מנוסה. ידע במחשבים, ייצוגית, ניסיון – חובה.

שרית 03-6207373

 

● מחפש עבודה

בעל הסמכה במכונאות רכב, בעל מוסך לשעבר מחפש עבודה לחצי משרה באזור המרכז. אלברט טל': 03-7391125, נייד: 050-7552712.

 

● מחפש עבודה

בעל הסמכה במכונאות דיזל/ בנזין, טרקטורים, מלגזות, צמיגים מחפש עבודה באזור הצפון. ראול טל': 04-9898107, נייד: 052-6099122.

 

● מוסך למסירה

מוסך פעיל בנתניה עם 35 שנות מוניטין כולל לקוחו, ליפטים וציוד.

נייד: 050-2739448.

 

● מחפש עבודה

מעוניין בעבודה בתחום מכונאות/ חשמל/ מיזוג אוויר , בעל ניסיון רב (ללא תעודת הסמכה), חיים סימן-טוב. טל': 050-2506570.

 

● מוסך להשכרה!

להשכרה, מוסך עם ציוד (אפשר גם בלי) ומוניטין של המון שנים , שטח מעל 500 מטר (עם אופציה ליותר) באזור פ"ת. לפרטים: 052-2890304, 052-3646650.

 

לחץ לצפייה במודעות נוספות

לחץ לפרסום מודעה במדור זה

רווחה תרבות ופנאי ● ערוץ הרכב: חדשות וידאו ● אתר בשבוע ● הומור ועוד

רווחה תרבות ופנאי

בודפשט- הונגריה

בודפשט, בירתה של הונגריה, בודפשט של היום היא עיר תוססת שוקקת חיים, יש בה חיי לילה מפותחים ושפע של מסעדות איכותיות ומועדוני לילה. בעיר פועלת תחבורה ציבורית נוחה ומסודרת הכוללת רשת של אוטובוסים, חשמליות ורכבת תחתית המאפשרת למבקר בה גישה נוחה ומהירה לכל מקום. אחד ממאפייניה של העיר הם הגשרים התלויים מעל הדנובה.

תאריכים: 05-10/12/2010, בודפשט- הונגריה.

מחיר לזוג על בסיס לינה וארוחת בוקר 824$ לפרטים נוספים.

תמונת נופש.bmp

תיאור: תיאור: image035.gifתיאור: תיאור: image008.jpg

ערוץ הרכב 

ישראל נגד המוסכים הפיראטיים: שלילת רישיון רכב של הלקוחות

מתוך חדשות ערוץ 10 (30/11/2010)

אלפי מוסכים בלתי מורשים שמתקנים רכבים באופן פיראטי ולעיתים בעזרת חלפים של רכב שעבר תאונה פועלים בישראל. המדינה, שנואשה לפשוט עליהם, מנסה כעת להעניש את הנהגים שמשלמים להם. לפי הצעת חוק חדשה, רישיון רכב יישלל מכל אדם שייתפס מתקן את רכבו באחד המוסכים הללו.לצפייה.

 

תמונת וידאו.bmp

תיאור: תיאור: image032.jpgאתר השבוע jklmn

דירוג שבועי לאתר מתחום הרכב והתחבורה

שם ותיאור: www.ron-stein.co.il

מרכז שרות רון שטיין רנו ניסאן

כבר כמעט 50 שנה עוסק מרכז שרות רון שטיין רנו ניסאן בכפר סבא בהענקת שירותי מוסך ותיקוני רכב מכל הסוגים, המוסך נותן  שירות לכל סוגי הרכבים הפרטיים והמסחריים, ומתמחה בניסאן וברנו (מוסך מורשה מטעם קרסו). יתרונו של המוסך הוא בהיותו מוסך חדיש ומשוכלל, בעל צוות מכונאים גדול ומיומן, הפועל תחת הנהלה משפחתית, המציעה שירות לבבי ואיכותי.לאתר.  

האתר קל ונוח לתפעול.

התמצאות: y   עיצוב ותוכן: y

עדכונים שוטפים: y    עניין: y

דירוג כולל: jklmy

חושבים שהאתר שלכם שווה? עדכנו אותנו

 

תמונת אתר.bmp

תיאור: תיאור: image022.jpgהומור

לחץ לצפייה

ילד אחד חוזר מבית הספר הביתה ומספר לאימו: "בזמן ההפסקה ראיתי את אבא עובר עם האוטו ליד בית הספר. באוטו הייתה דודה אסתר והם נסעו לחורשה ליד בית הספר.
רציתי להגיד להם שלום ולכן רצתי אחריהם לחורשה.
כשהגעתי לחורשה, ראיתי את אבא מוריד לדודה אסתר את החולצה ודודה אסתר מורידה לאבא את המכנסיים ואז..."
"עצור" הפסיקה האמא את הסיפור ואמרה: "בוא ותספר את כל הסיפור בארוחת הערב כשאבא יהיה פה".
בזמן ארוחת הערב אומרת האמא לילד: "בוא תספר לנו מה ראית היום בהפסקה בבית הספר".
הילד התחיל לספר: "ראיתי את האוטו של אבא עובר לי בית הספר ויחד איתו הייתה דודה אסתר. רציתי להגיד להם שלום אז רצתי אחריהם לחורשה.

ואז ראיתי שאבא מוריד לדודה אסתר את החולצה ודודה אסתר מורידה לאבא את המכנסיים ואז אבא עשה לדודה אסתר מה שעשה דוד יעקב לאמא כשאבא היה במילואים".
מ ס ק נ ה
תמיד כדאי להקשיב עד הסוף.

 

תיאור: תיאור: image008.jpg

תיאור: תיאור: image035.gif

תיאור: תיאור: facebook logo-04.jpg

תיאור: תיאור: green_plus_s.jpg

תיאור: תיאור: image03

תיאור: תיאור: image04

תיאור: תיאור: image05

תיאור: תיאור: image021.jpg

תיאור: תיאור: image06

תיאור: תיאור: image07

חבר לה"ב-לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל

מסונף למועצה האירופית המשותפת לסחר ושרותי רכב

איגוד המוסכים בישראל ®

חבר פורום ארגוני

ענף הרכב בישראל ®

הפורום להבטחת תקינות

ובטיחות בתיקוני רכב ®

המכללה הטכנולוגית

לרכב בע"מ ®

'השבוע ברכב' הינו עיתון דוא"ל (Newsletter), המופץ לכ-30,000 מנויים, בתדירות שבועית. הנושאים המרכזיים בהם הוא עוסק: רכב ותחבורה, ביטוח, ליסינג, בטיחות בדרכים ועוד (ניתוח וסיכום שבועי, חדשות אחרונות מהתחום, כתבות וידאו-'ערוץ הרכב', מידע צרכני, מאמרים משפטיים, הכשרה מקצועית, כנסים, תערוכות ועוד).

אתר www.iga.co.il שולח עדכונים במגוון תחומים בענף הרכב והתחבורה. השירות ניתן חינם, ללא כל כוונת רווח ואינו מותנה בדבר. הוספה/הסרה מרשימת התפוצה, באמצעות הקישור הבא או באמצעות פנייה בדוא"ל.

חלק מהניסוחים המופיעים בניוזלטר זה נכתבים בלשון זכר או נקבה מטעמי נוחות בלבד. מובהר כי כל האמור בלשון זכר או נקבה, מתייחס לשני המינים, ללא כל אפליה.  ט.ל.ח.   © כל הזכויות שמורות לאיגוד המוסכים בישראל. דוא"ל לפניות