איגוד המוסכים בישראל

הפלוס לחברי האיגוד

אגוד המוסכים הוא  הארגון היציג של כל ענף שרותי תחזוקת הרכב בישראל. פעילות האגוד משרתת את מטרות הענף כולו וכן את כלל העוסקים בו… אלא מגיע יותר לחברי איגוד המוסכים מגיע עוד יותר!
חברי האגוד נהנים מסל שירותים מגוון ומשרותי  ערך מוסף רבים- ללא תשלום!
שירותים נוספים ניתנים בהנחות גדולות והטבות בלעדיות

ייצוג כללי

ייצוג מקומי ובינלאומי בכל הגופים והמוסדות הרלוונטיים בארץ ובעולם לקידום האינטרסים המקצועיים והעסקיים של ענף שרותי הרכב וחברי איגוד המוסכים.

ייצוג פרטני

סיוע וליווי של חברי איגוד לפתרון בעיות אד-הוק בהן עלול להיתקל חבר – איכות סביבה, תחרות לא הוגנת, רשות מקומית, בעיות ביטוח, סכסוך עם לקוחות, רישוי עסקים, פיתוח עסקי ועוד. מאות בעלי מוסכים חברי איגוד, פונים בכל שנה ובאופן שוטף ונהנים משירות איכותי ויעיל.

לשכה משפטית

הלשכה המשפטית של איגוד המוסכים עוסקת בתחומי פעילות הרלוונטים לענף תחזוקת הרכב.

חברי איגוד המוסכים יכולים להסתייע בלשכה המשפטית בתחומים הבאים:

  • יעוץ משפטי ראשוני בתחומי רישוי עסקים, איכות סביבה, דיני עבודה, צרכנות ועוד.
  • סיוע בהכנת כתב הגנה לבתי משפט בתביעות קטנות או בתי דין לעבודה (לא כולל ייצוג).
  • מתן מידע, יעוץ והמלצות מעשיות בעניין זכויות וחובות מעסיקים.

בלשכה המשפטית קיים מאגר דוגמאות של חוזים והסכמי עבודה סטנדרטיים בהם ניתן לעשות שימוש על ידי מוסכים חברי האיגוד בפעילותם השוטפת.

תמיכה טכנית וקידום מקצועי

איתור מקורות מידע טכני ומקצועי בארץ ובעולם לצרכי מידע וקידום מקצועי של חברי האיגוד. כמו כן פיתוח מרכז תמיכה טכנית (הנמצא בתהליכי הקמה) למוסכים שיהווה כתובת לאיתור מידע טכני ופתרון בעיות מקצועיות. חברי האיגוד ייהנו ממחיר מסובסד ואטרקטיבי.

המכללה הטכנולוגית לרכב

המכללה הטכנולוגית לרכב של איגוד המוסכים החלה לפעול בשנת 1994 במטרה להעניק מעגל לימודים שלם לעוסקים בענף הרכב. המכללה מהווה כתובת אחת לכל מי שמעוניין בהכשרה והעשרה מקצועית, עניינית ותכליתית בתחום הרכב.
חברי איגוד המוסכים נהנים מהנחה משמעותית בשכר הלימוד המשולם עבור מגוון הקורסים וההשתלמויות הנלמדים במכללה. המכללה יודעת גם לספק הכשרות לעובדי מוסך ספציפי על בסיס דרישה במחיר מופחת ולשיפור המקצועי הפרטני של המוסך.

כנסים וארועים

ייזום, ארגון והפקה לחברי האיגוד של אירועים מקצועיים, כנסים, ימי עיון, הרצאות, סדנאות וסמינרים מקצועיים.

פעילות צרכנית, הטבות ושת”פ עסקי

שתופי פעולה עסקיים עם חברות, נותני שרות וספקים מובילים במשק על מנת לאפשר רכש מוזל, מבצעים והטבות בלעדיות לחברי האגוד במגוון תחומים. איגוד המוסכים פועל מול גופים כלכלים שונים במשק הישראלי ומול גופים אחרים במטרה למנף את הכוח הצרכני של חברי האיגוד.

קשר ישיר לנבחרי האיגוד

“דלת פתוחה” של חברי האיגוד לצוות האיגוד בכל עניין ונושא לו הם נדרשים. נבחרי הציבור ובעלי התפקידים באגוד עומדים לרשות החברים בכל דבר ועניין.