איגוד המוסכים בישראל

מידע ושירות לנהגים

נהגים יקרים,

בין שאר פעילויותיו, משרת איגוד המוסכים גם את כלל הנהגים בישראל, בין שהנם בעלי רכב ובין שלא. באתר זה, תוכלו למצוא מידע עדכני הכולל הסברה, הדרכה ושירותים שונים (כגון מחלקת פניות הציבור ומוסד הבוררות של האיגוד, המשמשים כגוף אשר בודק, מטפל, בורר ופוסק במחלוקות בין בעלי רכב לבין מוסכים).

אנו באיגוד פועלים למען הגברת המודעות לזכויותיו ולחובותיו הן של המוסך והן של הלקוח.

לפני הכנסת רכבכם למוסך, מומלץ לוודא כי הוא מורשה כחוק וחבר באגוד המוסכים. כך תוכלו להיות בטוחים כי רכבכם יטופל במקצועיות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר וכי יהיה מי שיטפל בכם במידה ותתעורר בעיה כלשהי.

באמצעותנו, תוכלו לקבל מידע ופרטים על המוסכים מורשי משרד התחבורה ברחבי הארץ ולבחור את המוסך המתאים לכם ביותר, תוך שאיפה לקבלת שירות אמין, מקצועי ואיכותי.

במידה ורכבם טופל במוסך כלשהו ואינכם מרוצים מהעבודה שבצעו בו, או לעניות דעתכם המוסך חרג בדרך זו או אחרת מהמקובל, אם מבחינה מקצועית או אחרת בתיקון או טיפול ברכבך, או אם לטעמכם טעה בדרישותיו לתשלום, ויש בידיכם הוכחות לכך, הנכם מוזמנים לפנות אלינו. אנו נבדוק ביסודיות את התלונה, ונעשה כל שביכולתנו לסייע ולפתור את הבעיה. כל פנייה נענית במלוא תשומת הלב באופן ענייני ומקצועי ועל כך מעידים מדי יום ביומו עשרות פונים.

ראה: מכתבי תודה 

בכדי לחסוך זמן וטרחה, אנו ממליצים לעקוב אחר ההסברים ולהיעזר במידע המובא באתר.

לשירותכם תמיד,

איגוד המוסכים בשבילך ולמענך