בישיבה שהתקיימה אתמול (3.7.2019) בסניף איגוד המוסכים בחיפה עלו לדיון הדרכים לשדרוג ושיפור התכנית האסטרטגית של משרד החינוך לשילוב תלמידים בתעשייה בשיתוף תעשיידע ואיגוד המוסכים . הדיון היה פורה ועלו תובנות מעניינות . מטעם האיגוד נכחו אריה אשד חזי ברק וקובי אביטל מטעם משרד החינוך הובילו את הדיון , עדן נסים מפמר המגמה ומוטי שמכה מדריך הפיקוח האחראי על התחום. את תעשיידע ייצגו הסמנכל אמיר יגודה ומוחמד מנהל האזור.
![](https://iga.org.il/wp-content/uploads/2019/07/66182066_2448799215365741_3070377884032958464_o.jpg)