סניפי המכללה שלנו בתל-אביב, בבאר-שבע ובקרית- אתא מתרגשים לקראת פתיחה והנעת מסלול ההכשרה החדשני שהכין קובי אביטל, מנהל מערך ההכשרות שלנו, לתלמידי כיתות י’-יב’ בבתי הספר התיכוניים. תלמידים ממאה כיתות ברחבי הארץ יוכשרו בסדנאות האיגוד ויחלו את ההכרות עם עולם הרכב בהכרות ותיקון כלי רכב דו-גלגליים במגוון סוגי הנעה, ממסרות, שלדה, צמיגים ועוד. התחלה מלהיבה+מורים מלהיבים+תנאי לימוד גבוהים בסביבה תומכת. בהצלחה לכולנו ונאחל הנאה והתפתחות אישית לכלל המוכשרים!
![](https://iga.org.il/wp-content/uploads/2020/01/82525248_2635011023221250_4520776648991178752_o-1024x768.jpg)
![](https://iga.org.il/wp-content/uploads/2020/01/82117106_2635010856554600_3295810108830777344_o-1024x768.jpg)
![](https://iga.org.il/wp-content/uploads/2020/01/82080757_2635011179887901_2166027173595447296_o-1-1024x768.jpg)